Edestin, optimální zdroj esenciálních aminokyselin

Proč sportovci užívají Bloody Vital?

Bloody Vital je navržen jako doplněk pestré stravy s cílem zajistit optimální přísun esenciálních aminokyselin potřebných pro zdravé fungování organismu. Benefity, které nám přináší vyvážený poměr aminokyselin:

  • Podpora hubnutí i nabírání svalů
  • Ochrana svalstva a rychlá regenerace
  • Psychika, koncentrace a soustředění
  • Optimalizace hormonálních procesů
  • Omezuje dopad výchylek v životosprávě
  • Rychlejší zotavení po nemoci


tom-pesek1pc tom-pesek1mob

 

Edestin a homeostáze

Bloody Vital obsahuje vysoký podíl proteinu Edestinu a další důležité minerály a vitamíny. Tento, v rostlinné říši unikátní protein, napomáhá v lidském těle udržovat stabilní vnitřní prostředí, tak zvanou homeostázu.

Homeostáza je komplexní rovnováha zdravého lidského těla v konkrétní chvíli. Každá situace vyžaduje různou kombinaci hodnot v těle. Výkon, regenerace, soustředění, stres, kognitivní podnět, hormonální aktivita... Každá situace vyžaduje specifické nastavení organismu pro správnou funkci. Proto se používá spíše výraz homeodynamika, která lépe popisuje nutnost adekvátní dynamiky v závislosti na podnětech okolí.

Homeostáza, čili rovnováha obsahuje nesčetně faktorů, ale pojďme si vyjmenovat ty hlavní:

  • Krevní tlak a srdeční tep
  • Množství glukózy v krvi
  • Okysličení organismu
  • Spektrum hormonů
  • Intracelulární a extracelulární tekutiny
  • Hodnota pH organismu

Metabolické procesy, které ovlivňují veškerý chod organismu, od ideálního fungování imunitního systému až po rekonvalescenci po velkém výkonu, mají v proteinu Edestin mimořádně kvalitní zdroj aminokyselin. Aminokyseliny se z proteinu Edestin uvolňují postupně. Ty nejdůležitější pro zdravou výživu, jako jsou Tryptophan, Tyrosin, Phenylalanin, se při trávení proteinu Edestin odštěpují nejdříve. Argininu, Cystinu a Alaninu je v proteinu Edestin významně více, než v jiných bílkovinách rostlinného i živočišného původu.


tom-pesek1pc tom-pesek1mob

 

Proč právě Bloody Vital

Bloody Vital je navržen jako doplněk stravy s cílem zajistit optimální přísun potřebných esenciálních aminokyselin.

Bloody Vital není jen obyčejná konopná mouka. Podobné produkty na trhu jsou většinou jen vedlejší produkty při výrobě konopného oleje a nejsou tedy vyráběny příliš šetrně a často procházejí průmyslovou a tepelnou úpravou. Bloody Vital je vyráběn jen z českého konopného BIO semene. Extrakce probíhá šetrnou formou pomocí CO2 při maximální teplotě 54°C. Zpracování je tedy šetrné a nenarušuje přirozenou strukturu bílkovin. Bloody Vital se může chlubit certifikovanou farmaceutickou kvalitou.

 

Proč kapsle?

To je to kouzlo – malé množství, ale skrze kapsle.

Kapsle mají jednoznačně lepší výsledky a jsou pro většinu populace přijatelnější. Kapsle posouvá začátek metabolizovaní Edestinu do tenkého střeva. Tělo si tak může z bílkoviny, která se do střeva dostava v původní 3D struktuře vstřebávat komplexnější proteinové ci oligoproteinové řetězce dle potřeby.

Hlavní rozdíl tedy spočívá v rychlém a efektivním zpracování a využitelnosti pro tělo. Zejména při dávkování ráno před jídlem a večer před spaním. Cíl je podpořit rovnováhu nikoliv nahradit stravu. Je tedy možné vhodně aplikovat k jakékoliv dietě.

Bloody Vital je pouzdřen v kapslích z rostlinné celulózy bez živočišných pojiv. Obsah konopného proteinu je 68 %(0,8 % ostatní, 1,2 % globulin, 6 % albumin., 92 % edestin) Zbytkový olej je vázán na vlákninu (slupku) a mouce je obsažen cca 0,28%. Nízký obsah tuků a zachovalá struktura spolu s podporou vitamínů zajišťuje maximalizaci efektu při vstřebávání celých molekul edestinu a přeměně na aminokyseliny.

 

tom-pesek1pc tom-pesek1mob

 

Kdo jsme?

Jsme farmaceutický start-up založený v České Republice. Od roku 2019 vyvíjíme náhradu krevní plazmy na bázi Edesetinu. Snažíme se o to, aby se Edestin stal součástí medicíny. V průběhu vývoje se nám podařilo posunout zpracování a metodiku užívání Edestinu na zcela novou úroveň a proto jsme vytvořili tento doplněk stravy, který aktuálně používá již několik stovek aktivních sportovců, kteří s námi spolupracovali jak při vývoji, tak při uvedení produktu na trh. Každou korunu z prodeje Bloody Vital využíváme na vývoj organické krevní plazmy na bázi proteinu Edestinu.

 

"Těšíme se, že i Vy

naleznete v našem produktu oporu

pro Váš aktivní život a mnoho

sportovních úspěchů." 

 

mceclip0

 

Kde Bloody Vital koupit?

 

tom-pesek1pc tom-pesek1mob

 

Máte dotaz:

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se zeptat. Uvítáme dotazy i odborné, rádi Vám zprostředkujeme odpověď přímo od lékařského či biochemického odborníka z našeho týmu.

Nevyplňujte toto pole: