Kdo jsme?

4
5

 

Jsme farmaceutický start-up založený v České Republice. Od roku 2019 vyvíjíme náhradu krevní plazmy na bázi Edestinu. Snažíme se o to, aby se Edestin stal součástí medicíny. V průběhu vývoje se nám podařilo posunout zpracování a metodiku užívání Edestinu na zcela novou úroveň a proto jsme vytvořili tento doplněk stravy, který aktuálně používá již několik stovek aktivních sportovců, kteří s námi spolupracovali jak při vývoji, tak při uvedení produktu na trh. Každou korunu z prodeje Bloody Vital využíváme na vývoj organické krevní plazmy na bázi proteinu Edestinu.

 

 

team"Těšíme se, že i Vy naleznete v našem produktu oporu pro Váš aktivní život a mnoho sportovních úspěchů."
MUDr. Pavel Kubů
Chief medical officer
Miroslav Mašata
CEO

"Těšíme se, že i Vy naleznete v našem produktu oporu pro Váš aktivní život a mnoho sportovních úspěchů."
MUDr. Pavel Kubů
Chief medical officer
Miroslav Mašata
CEO


team

 Naším cílem je umožnit lékařům z celého světa zlepšit zdraví pacientů pomocí aplikace Edestinu jako parenterálního roztoku. Stát se celosvětovým leaderem ve výrobě a distribuci dostupné a funkční náhražky krevní plazmy.

Prvním produktem společnosti je potravinový doplňek Bloody Vital. Jde o obohacenou konopnou mouku s vysokým obsahem Edestinu.Byl vyvinut pro sportovce, mentálně aktivní lidi, pro pacienty jako komplexní sada aminokyselin pro stavbu tělních bílkovin. Optimalizuje krevní oběh a chemické procesy, urychluje regeneraci svalů a zotavení z viróz a infekcí.

Veškerý výtěžek z prodeje slouží k financování výroby organické krevní plazmy a přípravě klinických testů, které nás aktuálně čekají.

Každý den jsou potřeba statisíce litrů krevní plazmy po celém světě. Lékařská péče, válečné zóny, přírodní katastrofy... A každý den jí pořád není dost.
NAŠE MISE

Budoucnost využití Edestinu v souvislosti se záměrem společnosti PLASMA FOR PEOPLE na realizaci výroby náhrady krevní plazmy.


"Zatímco ostatní říkali, že plazma nejde vyrobit, neúnavně jsme pracovali na něčem, čemu věříme."

 

NAŠE MISE

Budoucnost využití Edestinu v souvislosti se záměrem společnosti PLASMA FOR PEOPLE na realizaci výroby náhrady krevní plazmy.


"Zatímco ostatní říkali, že plazma nejde vyrobit, neúnavně jsme pracovali na něčem, čemu věříme."Zpět do obchodu