Proč sportovci užívají Bloody Vital?

5_1
6

 

Edestin je globulární protein, zdroj nejkomplexnější sady aminokyselin, včetně esenciálních aminokyselin, které si lidský organismus nedokáže vyrábět. Aminokyseliny se z proteinu Edestin uvolňují postupně. Ty nejdůležitější pro zdravou výživu, jako jsou Tryptophan, Tyrosin, Phenylalanin, se při trávení proteinu Edestin odštěpují nejdříve. Argininu, Cystinu a Alaninu je v proteinu Edestin významně více, než v jiných bílkovinách rostlinného i živočišného původu. Tento v rostlinné říši unikátní protein napomáhá v lidském těle udržovat stabilní vnitřní prostředí, tak zvanou homeostázu. Metabolické procesy, které ovlivňují veškerý chod organismu, od ideálního fungování imunitního systému až po rekonvalescenci po velkém výkonu, mají v proteinu Edestin mimořádně kvalitní zdroj aminokyselin.

 • Podpora hubnutí i nabírání svalů
 • Ochrana svalstva a rychlá regenerace
 • Psychika, koncentrace a soustředění
 • Optimalizace hormonálních procesů
 • Omezuje dopad výchylek v životosprávě
 • Rychlejší zotavení po nemoci
2


2_1


Edestin a homeostáze

Bloody Vital obsahuje vysoký podíl proteinu Edestinu a další důležité minerály a vitamíny. Tento, v rostlinné říši unikátní protein, napomáhá v lidském těle udržovat stabilní vnitřní prostředí, tak zvanou homeostázu.

Homeostáza je komplexní rovnováha zdravého lidského těla v konkrétní chvíli. Každá situace vyžaduje různou kombinaci hodnot v těle. Výkon, regenerace, soustředění, stres, kognitivní podnět, hormonální aktivita... Každá situace vyžaduje specifické nastavení organismu pro správnou funkci. Proto se používá spíše výraz homeodynamika, která lépe popisuje nutnost adekvátní dynamiky v závislosti na podnětech okolí.

Homeostáza, čili rovnováha obsahuje nesčetně faktorů, ale pojďme si vyjmenovat ty hlavní:

 • Krevní tlak a srdeční tep
 • Množství glukózy v krvi
 • Okysličení organismu
 • Spektrum hormonů
 • Intracelulární a extracelulární tekutiny
 • Hodnota pH organismu

Metabolické procesy, které ovlivňují veškerý chod organismu, od ideálního fungování imunitního systému až po rekonvalescenci po velkém výkonu, mají v proteinu Edestin mimořádně kvalitní zdroj aminokyselin. Aminokyseliny se z proteinu Edestin uvolňují postupně. Akční zboží
1 balení - 120 kapslí - 1 měsíc
977 Kč
43
2 balení - 240 kapslí - 2 měsíce
Doprava zdarma
1 954 Kč
46
3 balení - 360 kapslí - 3 měsíce
Doprava zdarma Sleva 15%
2 491 Kč
47

 

1


1_1

Proč právě Bloody Vital

Bloody Vital je navržen jako doplněk stravy s cílem zajistit optimální přísun potřebných esenciálních aminokyselin.

Bloody Vital není jen obyčejná konopná mouka. Podobné produkty na trhu jsou většinou jen vedlejší produkty při výrobě konopného oleje a nejsou tedy vyráběny příliš šetrně a často procházejí průmyslovou a tepelnou úpravou. Bloody Vital je vyráběn jen z českého konopného BIO semene. Extrakce probíhá šetrnou formou pomocí CO2 při maximální teplotě 54°C. Zpracování je tedy šetrné a nenarušuje přirozenou strukturu bílkovin. Bloody Vital se může chlubit certifikovanou farmaceutickou kvalitou.

3_1


3

Proč kapsle?

To je to kouzlo – malé množství, ale skrze kapsle.

Kapsle mají jednoznačně lepší výsledky a jsou pro většinu populace přijatelnější. Kapsle posouvá začátek metabolizování Edestinu do tenkého střeva. Tělo si tak může z bílkoviny, která se do střeva dostava v původní 3D struktuře vstřebávat komplexnější proteinové ci oligoproteinové řetězce dle potřeby.

Hlavní rozdíl tedy spočívá v rychlém a efektivním zpracování a využitelnosti pro tělo. Zejména při dávkování ráno před jídlem a večer před spaním. Cíl je podpořit rovnováhu nikoliv nahradit stravu. Je tedy možné vhodně aplikovat k jakékoliv dietě.

Bloody Vital je pouzdřen v kapslích z rostlinné celulózy bez živočišných pojiv. Obsah konopného proteinu je 68 %(0,8 % ostatní, 1,2 % globulin, 6 % albumin., 92 % edestin) Zbytkový olej je vázán na vlákninu (slupku) a v mouce je obsažen cca 0,28%. Nízký obsah tuků a zachovalá struktura spolu s podporou vitamínů zajišťuje maximalizaci efektu při vstřebávání celých molekul edestinu a přeměně na aminokyseliny.

 

Akční zboží
1 balení - 120 kapslí - 1 měsíc
977 Kč
43
2 balení - 240 kapslí - 2 měsíce
Doprava zdarma
1 954 Kč
46
3 balení - 360 kapslí - 3 měsíce
Doprava zdarma Sleva 15%
2 491 Kč
47

 

 

 

 

NAŠE MISE

Budoucnost využití Edestinu v souvislosti se záměrem společnosti PLASMA FOR PEOPLE na realizaci výroby náhrady krevní plazmy.


"Zatímco ostatní říkali, že plazma nejde vyrobit, neúnavně jsme pracovali na něčem, čemu věříme."

 

NAŠE MISE

Budoucnost využití Edestinu v souvislosti se záměrem společnosti PLASMA FOR PEOPLE na realizaci výroby náhrady krevní plazmy.


"Zatímco ostatní říkali, že plazma nejde vyrobit, neúnavně jsme pracovali na něčem, čemu věříme."Zpět do obchodu